- Szczegóły
Zabawa walentynkowa z zaproszonymi gośćmi z WTZ z Wigury
Dzisiaj bawiliśmy się w dużym gronie i po raz pierwszy na naszej nowej sali z muzyką na żywo. Podczas zabawy uczciliśmy urodziny Remka, były tańce, poczęstunek, potem każdy uczestnik zabawy otrzymał kartkę walentynkową oraz upominek. Wszyscy byliśmy pozytywnie zmęczeni, ale szczęśliwi.